Ласкаво просимо на наш сайт

Сторінка "Ласкаво просимо на наш сайт" повинна містити вступне слово для подання Вашого сайту. Тут може розташовуватися опис Вашого проекту, його мета та завдання. Ця сторінка допомагає відвідувачу зорієнтуватися, інформуючи його про найважливіші товари та послуги, які ви пропонуєте. Вона стосується ключових моментів Вашого сайту, які будуть детальніше розкриті на наступних сторінках.

Вітальна сторінка

Вітальна сторінка - це вітрина. Покажіть тут те, що ви пропонуєте. Це найкраще місце для останніх новин, знижок або рекламних матеріалів. Додайте сюди те, що може привернути увагу людей до Вашого сайту.

Фотогалерея: Головна сторінка

Фотогалерея: Веселі старти

з 20.03 по 24.03.2017н.р. було проведено тиждень початкових класів. Всі дні були насичені та цікаві.Заключенням було "свято Букваря" та нагородження і висловлення подяки дітям.

Фотогалерея: Головна сторінка

Новини

Відвідувачам

04.02.2016 14:58
Тримайте ваших відвідувачів в курсі новин і подій. Якщо Ви будете регулярно оновлювати інформацію, користувачі будуть так само регулярно відвідувати Ваш сайт. Ви можете використовувати RSS канали для того, щоб прямо надсилати користувачам нові статті та записи.

Сайт відкрито

04.02.2016 14:57
Сьогодні відкрився наш новий веб сайт. Розкажіть вашим відвідувачам, навіщо Ви відкрили новий веб сайт, і чим це буде їм цікаво. Ви можете згадати Ваші заслуги і переваги проекту. Постарайтеся коротко описати все таким чином, щоб відвідувачі зайшли на Ваш сайт ще раз.

Опитування

Чи подобається Вам наш сайт?

так (8)
80%

ні (2)
20%

Загальна кількість голосiв 10

Фотогалерея: Головна сторінка